Trenerzy

Tomasz Saska
Trener Lekkiej atletyki specjalizujący się w biegach sprinterskich, skokach oraz wielobojach lekkoatletycznych. Od 2015 roku trener Kadry Narodowej Juniorek w biegu na 400m i 400m przez płotki. Od 2020 roku trener Kadry Młodzieżowców w biegu na 400m.
Pracownik dydaktyczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. na Wydziale Turystyki i Nauk o Zdrowiu. Trener w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. Wychowawca i pierwszy trener złotej i srebrnej medalistki Olimpijskiej z Tokio Natalii Kaczmarek. Trener srebrnych medalistek Mistrzostw Świata w Nairobi w 2021 roku – Alicji Kaczmarek i Olgi Rzeszewskiej. Trener brązowego medalisty Mistrzostw Europy w Grosseto Antoniego Walickiego. Trener finalisty Młodzieżowych Mistrzostw Europy w biegu na 200 m Łukasza Żoka. Jako trener wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz uczestników i finalistów Mistrzostw Świata, Europy czy Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, meczów międzypaństwowych.

2022 rok był bardzo udany gdyż jego podopieczni zdobyli 16 medali Mistrzostw Polski, rok 2023 zaczął się równie owocnie.

tel. 662 032 406, e-mail tomek.saska@op.pl

______________________________________

Agnieszka Woźniak

Trenerka Lekkiej Atletyki specjalizująca się głównie w wytrzymałości : biegi średnie, długie oraz chód sportowy. Od 2018 roku trenerka Kadry Narodowej w chodzie sportowym. Od 2009 roku nauczycielka w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. Jako zawodniczka zdobyła kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski, a teraz z powodzeniem przekazuje doświadczenie swoim zawodnikom.
Jej podopieczni w 2021 roku zdobyli 8 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, a Artur Brzozowski zajął 12 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w chodzie sportowym na 50km.

tel. 698 619 625, e-mail oleszka79@o2.pl

______________________________________

Marta Mydłowska

Trenerka lekkiej atletyki od 4 lat. Była zawodniczka, trenująca blisko 14 lat-  z początku pływanie, następnie biegi długodystansowe i chód. Medalistka MP.

Pasjonatka aktywnego spędzania czasu wolnego, przed wszystkim poprzez pływanie, bieganie i jazdę na rowerze. Miłośniczka zdrowej diety i zdrowych wypieków.

tel. 796353097, e-mail:  marta.mydlowska@wp.pl

 

______________________________________

Piotr Walczak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim.
Od 16 lat jest związany z lekkoatletyką, z czego 9 lat trwała jego przygoda jako zawodnika osiągając sukcesy w województwie oraz w kraju.
W 2012 roku rozpoczął pracę jako trener młodzieży. Obecnie zajmuje się szkoleniem młodych lekkoatletów, którzy skończyli 10 rok życia.
Treningi są wszechstronne i ogólnorozwojowe. Można na nich biegać, skakać, rzucać a nawet chodzić. Każdy zawodnik ma możliwość udziału w zawodach sportowych organizowanych w miastach w całej Polsce oraz wyjazdu na zgrupowania sportowe w najlepszych ośrodkach szkoleniowych nad morzem i w górach.
Jego wychowankowie byli powoływani do Kadry Wojewódzkiej Młodzików, reprezentacji województwa Lubuskiego oraz na Międzynarodowy Mecz Młodzików, czy Ogólnopolskie Finały LDK. Uczestniczyli także w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwach Polski Młodzików.

tel. 723536576, e-mail: piotr.walczak1@vp.pl

______________________________________

Michał  Wiercioch – trener rzuty

Trener II klasy Lekkiej Atletyki.
Instruktor: fitness- ćwiczeń siłowych, kulturystyki, pływania, narciarstwa. Strażak z pasją do lekkiej
atletyki. Specjalizuje się w konkurencjach rzutowych, głównie w rzucie młotem.
Był czynnym zawodnikiem przez 10 lat i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Przez dwa lata pracował w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp.
Obecnie prowadzi grupę najzdolniejszych miotaczy w Gorzowie.

tel. 696 617 228, e-mail wiercioch-michal@wp.pl

______________________________________

Zenon Kowalski – trener rzuty,

tel. 601 893 951

______________________________________

Krzysztof Wesołek  – Filia Krosno Odrzańskie

Nauczyciel wychowania fizycznego.
Instruktor Lekkiej Atletyki.
Jako zawodnik trenował 10 – bój.
Trener specjalizujący się w biegach sprinterskich.

Tel. 609607195
e – mail:  kristoferos@poczta.onet.pl