Trenerzy

Tomasz Saska

Ambasador marki NEW BALANCE.
Trener Lekkiej atletyki specjalizujący się w biegach sprinterskich, skokach oraz wielobojach lekkoatletycznych. Od 2015 roku trener Kadry Narodowej Juniorek w biegu na 400m i 400m przez płotki. Od 2020 roku trener Kadry Młodzieżowców w biegu na 400m.
Pracownik dydaktyczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. na Wydziale Turystyki i Nauk o Zdrowiu. Trener w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. Wychowawca i pierwszy trener złotej i srebrnej medalistki Olimpijskiej z Tokio Natalii Kaczmarek. Trener srebrnych medalistek Mistrzostw Świata w Nairobi w 2021 roku – Alicji Kaczmarek i Olgi Rzeszewskiej. Trener brązowego medalisty Mistrzostw Europy w Grosseto Antoniego Walickiego. Trener finalisty Młodzieżowych Mistrzostw Europy w biegu na 200 m Łukasza Żoka. Jako trener wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz uczestników i finalistów Mistrzostw Świata, Europy czy Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, meczów międzypaństwowych.

2021 rok był bardzo udany gdyż jego podopieczni zdobyli 13 medali – 2 medale MŚ i 11 medali Mistrzostw Polski oraz 3 finały Mistrzostw Europy( 4,6,7 miejsca) oraz finał Mistrzostw Świata w biegu na 400m przez płotki Alicji Kaczmarek – 6 miejsce.

tel. 662 032 406, e-mail tomek.saska@op.pl

______________________________________

Agnieszka Woźniak

Trenerka Lekkiej Atletyki specjalizująca się głównie w wytrzymałości : biegi średnie, długie oraz chód sportowy. Od 2018 roku trenerka Kadry Narodowej w chodzie sportowym. Od 2009 roku nauczycielka w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp. Jako zawodniczka zdobyła kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski, a teraz z powodzeniem przekazuje doświadczenie swoim zawodnikom.
Jej podopieczni w 2021 roku zdobyli 8 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, a Artur Brzozowski zajął 12 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w chodzie sportowym na 50km.

tel. 698 619 625, e-mail oleszka79@o2.pl

______________________________________

Marta Mydłowska

Trenerka lekkiej atletyki od 4 lat. Była zawodniczka, trenująca blisko 14 lat-  z początku pływanie, następnie biegi długodystansowe i chód. Medalistka MP.

Pasjonatka aktywnego spędzania czasu wolnego, przed wszystkim poprzez pływanie, bieganie i jazdę na rowerze. Miłośniczka zdrowej diety i zdrowych wypieków.

tel. 796353097, e-mail:  marta.mydlowska@wp.pl

 

______________________________________

Piotr Walczak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim.
Od 16 lat jest związany z lekkoatletyką, z czego 9 lat trwała jego przygoda jako zawodnika osiągając sukcesy w województwie oraz w kraju.
W 2012 roku rozpoczął pracę jako trener młodzieży. Obecnie zajmuje się szkoleniem młodych lekkoatletów, którzy skończyli 10 rok życia.
Treningi są wszechstronne i ogólnorozwojowe. Można na nich biegać, skakać, rzucać a nawet chodzić. Każdy zawodnik ma możliwość udziału w zawodach sportowych organizowanych w miastach w całej Polsce oraz wyjazdu na zgrupowania sportowe w najlepszych ośrodkach szkoleniowych nad morzem i w górach.
Jego wychowankowie byli powoływani do Kadry Wojewódzkiej Młodzików, reprezentacji województwa Lubuskiego oraz na Międzynarodowy Mecz Młodzików, czy Ogólnopolskie Finały LDK. Uczestniczyli także w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwach Polski Młodzików.

tel. 723536576, e-mail: piotr.walczak1@vp.pl

______________________________________

Michał  Wiercioch – trener rzuty

Trener II klasy Lekkiej Atletyki.
Instruktor: fitness- ćwiczeń siłowych, kulturystyki, pływania, narciarstwa. Strażak z pasją do lekkiej
atletyki. Specjalizuje się w konkurencjach rzutowych, głównie w rzucie młotem.
Był czynnym zawodnikiem przez 10 lat i wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Przez dwa lata pracował w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp.
Obecnie prowadzi grupę najzdolniejszych miotaczy w Gorzowie.

tel. 696 617 228, e-mail wiercioch-michal@wp.pl

______________________________________

Zenon Kowalski – trener rzuty,

tel. 601 893 951

______________________________________

Krzysztof Wesołek  – Filia Krosno Odrzańskie

Nauczyciel wychowania fizycznego.
Instruktor Lekkiej Atletyki.
Jako zawodnik trenował 10 – bój.
Trener specjalizujący się w biegach sprinterskich.

Tel. 609607195
e – mail:  kristoferos@poczta.onet.pl