Sponsor na medal

Kochasz sport?

Chcesz wspierać młode talenty??

Dołącz do sponsorów ALKS AJP!!! Jaki medal wybierzesz dla siebie???

 

Lekka atletyka to królowa sportu, i jak każda królowa lubi być na szczycie. Nasi zawodnicy bardzo często zdobywają medale, biją rekordy, osiągają sukcesy.

Aby mogli stawać na podium w zawodach rangi międzynarodowej potrzebne są lata ciężkiej pracy, samodyscyplina i zaangażowanie nie tylko zawodnika ale również trenera i fizjoterapeutów, którzy dbają o zdrowie zawodników. Biorąc pod uwagę brak bazy do trenowania w Gorzowie Wlkp. – większość przygotowań do zawodów i mistrzostw odbywa się w Centralnych Ośrodkach Przygotowań Sportowych co generuje ogromne koszty. Wielu zawodników około 180 dni w roku spędza poza miejscem zamieszkania i najczęściej to na barki rodziców i klubu spada dofinansowanie do obozów. Oczywiście klub otrzymuje dotację na wyjazdy, zgrupowania, transport ale to niestety nie wystarcza na pokrycie coraz to większych kosztów. Najlepsi zawodnicy otrzymują również stypendia jednorazowe za osiągane sukcesy, lecz chcielibyśmy móc zapewnić im comiesięczne wsparcie, żeby mogli spokojnie trenować i uczyć się w Gorzowie.

Zapraszamy do współpracy z naszym klubem i pomoc w rozwijaniu talentów naszej młodzieży poprzez dofinansowanie działalności klubu w formie sponsoringu lub darowizny na rzecz stowarzyszenia. Możemy Państwa zapewnić, że przekazane środki zostaną wykorzystane w całości na rozwój zawodników, trenerów, opiekę fizjoterapeutów, zakup sprzętu sportowego oraz stypendia dla naszych medalistów.

Jesteśmy młodym klubem ale z wielkimi sukcesami i jeszcze większymi perspektywami, gdyż nasze plany na następne lata to m.in. przygotowanie i udział zawodników w kolejnych Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024r., udział w Uniwersjadzie (2022r.), w Mistrzostwach Europy w Monachium (2022r.) i oczywiście zdobywanie medali na Mistrzostwach polski zarówno halowych jak i na otwartym stadionie.

Biorąc pod uwagę trwającą inwestycję- budowę stadionu lekkoatletycznego w Gorzowie Wlkp. planujemy w 2022 roku zorganizować zawody dla dzieci i młodzieży oraz miting lekkoatletyczny na nowo wybudowanym obiekcie. Gorzowski stadion będzie perełką naszego miasta, a z uwagi na wykonanie zgodne z najwyższymi normami nie raz zgromadzi mnóstwo widzów podziwiających zmagania lekkoatletów z miasta, regionu, państwa i świata.

Razem możemy więcej! Wynieśmy gorzowską lekkoatletykę na wyżyny- niech stanie się królową sportów w naszym mieście!

 

W kwestiach sponsoringowych zapraszamy do kontaktu z naszą manager Natalią Saska 698689279