Opieka fizjoterapeutyczna

Placówka medyczna z kilkunastoletnim doświadczeniem, świetnie wyszkoloną kadrą łącząca interdyscyplinarnie fachowość takich specjalistów jak lekarze specjaliści, osteopata, fizjoterapeuci, trenerzy medyczni, instruktorzy prozdrowotnych aktywności fizycznych.

Najbardziej kompleksowy ośrodek leczenia i  rehabilitacji narządu ruchu w województwie lubuskim na co dzień wykorzystujący nowatorskie rozwiązania, terapie i sprzęt m.in: GAMEREADY, WINBACK – TECAR, MAD-UP, TRENING INERCYJNY, i inne.

REHAkompleks to grupa medyczna posiadająca trzy oddziały – placówki medyczne w Gorzowie, Drezdenku i Kostrzynie n/O.

Kamil Wróblewski

Fizjoterapeuta oraz Instruktor Lekkiej Atletyki.
Z lekkoatletyką związany od 16 lat. Były skoczek wzwyż, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski PZLA, LZS i AZS. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Poznaniu. Zawodowo zajmujący się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Pracował w Szpitalu w Barlinku, Stowarzyszeniu Pomocy Niepełnosprawnym Bratek w Barlinku, a obecnie jest fizjoterapeutą w REHAkompleks – gdzie zajmuje się stawianiem na nogi zawodników Stali Gorzów, Wójcik Racing Team (Motocyklowej Reprezentacji Polski), Sportów Walki Gorzów i innych. Współpracował również z wieloma zawodnikami z klubami piłkarskich z okolic Gorzowa(Lipiany, Barlinek, Pełczyce, Myślibórz) oraz zawodnikami AMP Futbol Gryf Szczecin. Obecnie pasjonat kolarstwa górskiego(zdobycie Śnieżki i Szrenicy) i szosowego.

Od 2020 roku opiekuje się zawodnikami Klubu ALKS AJP Gorzów Wlkp. jako fizjoterapeuta.
Jego praca i zaangażowanie są nieocenione w osiąganiu coraz lepszych wyników podczas zawodów.