Świetne występy na Mistrzostwa Polski LZS

12 medali na Mistrzostwach Polski LZS w Pile w dniach 03-04.06.2017 r. zdobyli zawodnicy ALKS AJP Gorzów Wlkp. Zajmując w klasyfikacji drużynowej 3 MIEJSCE 🙂

Doskonały wynik uzyskał w biegu na 400 m junior Antoni Walicki poprawiając życiówkę na 47,19 s – Antek uzyskał Klasę Mistrzowska i obecnie 6 wynik w Europie na tym dystansie oraz pierwszy w Polsce. Antek był też najlepszy w biegu na 200 m – 21,97 s nowy rekord życiowy, drugi w tym biegu był również junior ALKS-u Konrad Marczak z czasem 22.39 s również rekord życiowy, wiatr 0,7 m/s.

W rzucie młotem w kategorii młodzieżowej wygrała Agata Zieńkowicz potwierdzając minimum na Mistrzostwa Europy do Bydgoszczy. Agata uzyskała 62,43 m.

Doskonale zaprezentowała się w biegu na 100 m przez płotki Juniorek Młodszych Karolina Pacholak wygrywając bieg eliminacje z czasem 14.15 s nowy rekord życiowy. W finale biegu na 100 m ppł. zajęła drugie miejsce również świetnym wynikiem 14.24 s

• Pierwsze miejsce w rzucie młotem juniorów młodszych zajął Artur Łapo z wynikiem 60,59 m.
  • Pierwsze miejsce w biegu 4×400 m zajęła sztafeta w składzie : Kupczyk, Maniukiewicz, Thiele, Mydłowska. z czasem 4:11,01 s.
  • Drugie miejsce w biegu na 800m młodzieżowców zajął Jakub Czyżewski z czasem 1:5736 s.
  • Drugie miejsce w biegu na 400 m przez płotki Juniorów Młodszych zajął Adam Majdański 56,36 PB czwarty był   Olaf Pióro 57,03 s PB.